+371 20 217 881 Atzvaniet man
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

MHP CYCLIN-GF

MHP
  • Tikai vīriešiem
MHP CYCLIN-GF
MHP CYCLIN-GF MHP CYCLIN-GF

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

MHP CYCLIN-GF

MHP
Iepakojums:
120 kapsulas
Porcijas iepakojumā:
30
Ražotājs:
MHP
Kategorija:
Anaboliskie aktivatori Atjaunošanās un miegam
Bezmaksas piegāde:
73,99€    
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

CICLYN-GF

Masīvu muskuļu augšanas noslēpums:

  • Dziļi muskuļaudos saglabāto miljoniem šūnu–muskuļu šķiedru priekšteču (MPCs).
  • Daudzas no šīm šūnām muskuļu šķiedru priekštecēm (MPCs) atrodas klusā vai guļošā stāvoklī, gaidot, kad tās uzmodinās. Tās var aktivizēt, lai dotu startu jaunu muskuļu šķiedru augšanai, vai arī tās var palikt guļošā stāvoklī un rezultātā novest pie šūnas noārdīšanās.
  • Pēc muskuļu šķiedru (MPCs),šūnu priekšteču aktivizācijas, tās sāk dalīties un formē šūnu grupas myoblast, kuri ieprogrammēti, lai kļūtu par muskuļu šķiedrām (myofibers, taču tikai pie ideāliem anaboliskiem apstākļiem. Bez tam MPCs, kuras aktivizētas nepilnīgi, nesasniedz briedumu neadekvātas uztura aktivizācijas dēļ. Jaunā tehnoloģija aktivizē muskuļu šķiedru priekšteču šūnas.
„CYCLIN-GF spēja aktivizēt miljoniem guļošu šūnu un pārveidot tās masīvās muskuļu šķiedrās–revolucionāra!”
Dziļš anabolisks miegs: Kritisks faktors tam, lai atmodinātu guļošās šūnas un gatavas muskuļu šūnas attīstību, kad MHP pētnieki izpētīja augšanas tempa kritiskos faktorus, kuriem vajadzēja aktivizēt un attīstīt muskuļu šunas priekšteci (MPC) pilnībā izaudzētā muskuļu šūnā, viņi noskaidroja, ka pats piemērotākais moments ir tieši nakts laikā. Viņi noskaidroja, ka attiecībai starp miega daudzumu un tā kvalitāti, un hormonu anabolisku kaskādi, vajadzēja izaugt jaunām muskuļu šūnām.
Multiiedarbīgā naksts formula CYCLIN-GF uzlabo miega kvalitāti un stimulē anabolisko hormonālo kaskādes izstrādi lielākajai MPC (muskuļu šūnu priekštecu) aktivizācijai un muskuļšķiedru augšanai. CYCLIN-GF palīdz Jums iegremdēties dziļā miega stadijā REM ātrāk, un palikt tajā ļoti ilgi. CYCLIN-GF komponenti un dziļš miegs virza anabolisko hormonālo kaskādes izstrādi. Papildus, anti–arrestor komponenti neitralizē un samazina arrestors bojājumu līmeņus. CYCLIN-GF notiek vislielākā guļošu šunu MPC aktivizācija, kuru pavada ātra muskuļu sķiedru augšana un reģenerācija, palielinot muskuļu augšanas ātrumu un to izmēru.

CYCLIN-GF–Ātrs masīvu proporciju sasniegums. Līdz šim, Jūs baudījāt Jūsu muskuļu skaistumu, nezinot, ka Jūsu ķermeņa robežās ir miljoniem bezdarbīgu šūnu – muskuļu šķiedru priekšteču (MPC). Iztēlojaties to iedarbību, atdzīvinot šīs šūnas MPC, piespiežot tās attīstīties nobriedušās muskuļu šķiedrās. Rezultāts būs ātra muskuļu augšana un spēka pieplūdums. CYCLIN-GF izstrādāšanas rezultātā, MHP pētnieku komanda atklāja noslēpumu, kā aktivizēt šo anabolisko miegu un vērtīgās muskuļu šķiedru priekšteču šūnas (MPCs), virzīt iekšējo anabolisko vidi, kā stimulēt nepieciešamās muskuļu šķiedru šunu priekštečus MPC un nest tos cauri visam muskuļu šūnu dzīves ciklam, lai tiktu sasniegts muskuļu šķiedras briedums. Nekad iepriekš nebija kaut vai līdzīgas piedevas! Par farmaceitiskās kompānijas nonāca pie secinājuma, ka viņi nespēj aktivizēt guļošās šunas un nest tās cauri pilnam muskuļu šķiedru augšanas ciklam, lai izveidotu milzīgu muskuļu masas pieaugumu. CYCLIN-GF–Jūsu atslēga guļošu šūnu aktivizācijai. Pienāca laiks uzmodināt miljoniem guļošu muskuļu šķiedru šūnu priekšteču un stimulēt tos, lai tie pārveidotos masīvos muskuļos. CYCLIN-GF:

  • Uzmodina miljoniem guļošu muskuļu šķiedru šūnu priekštečus.
  • Nekavējoties attīsta jaunus muskuļaudus.
  • Izsauc dziļu anabolisku miegu REM un maksimizē anabolisko hormonālās izstrādes kaskādi

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli