+371 20 217 881 Atzvaniet man
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

MHP FIT Trainer

MHP
MHP FIT Trainer

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

MHP FIT Trainer

MHP
Iepakojums:
0.23 kg
Porcijas iepakojumā:
40
Ražotājs:
MHP
Bezmaksas piegāde:
55,00€    
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

 

FIT TRAINER

 

Klīniska pārbaudīta pirms treniņa formula augstas intensitātes, jaukta tipa treniņiem.

 

 

 Iepazīstieties ar savu jauno treneri.

Ir sākusies jauna treniņu ēra. Miljoniem fitnesa entuziastu ir atmetuši tradicionālās kultūrisma treniņu  metodes un uzsākuši izmantot jaunu piegājienu - smagu, ātru un efektīvu trenēšanos. Rezultāts? Muskuļots un slaids ķermenis īsākā laikā!* Tagad pasaulei ir pieejama pirmā pirms treniņa formula, kas var apmierināt smagu treniņu programmu lielās prasības. X-FIT TRAINERno MHP - globālais līderis uztura inovāciju nozarē.

 

Enerģijas līmeņa uzlabojumi līdz 79%. TRAINER satur dabīgas, augstvērtīgas sastāvdaļas enerģijas līmeņa uzlabošanai, koncentrācijas paaugstināšanai un intensitātes uzlabošanai treniņu laikā.* TRAINER sastāvā nav sintētisku vielu vai WADA aizliegtu preparātu.

Uzlabo muskuļu izturību un aizkavē pienskābes izdalīšanos par 35%. TRAINER lielā beta-alanīna 3.2 gramu klīniskā deva palīdzēs Jums trenēties ātrāk un smagāk.

Uzlabojiet savu spēka potenciālu par 45%. TRAINER sastāvā esošā kreatīna klīniskā deva ļaus Jums pacelt lielāku svaru.

Pazemina kortizolu par 24%. Bieži, augstas intensitātes treniņi var izraisīt hronisku kortizola līmeņa paaugstināšanos - kas darbojas kā katabolisks hormons. Tikai TRAINER formulā ir iekļauts CortiFit- patentēts augsta potenciāla, adaptogēnisks botāniskais ekstrakts, kas veicina blīvās muskuļu masas pieaugumu.

Palielināt tauku sadedzināšanas tempu pēc treniņa Ar TRAINER klīniski sastādīto maisījumu iespējams sadedzināt vairāk ķermeņa tauku un sadedzināt par 12% vairāk kaloriju, produktam aktīvi darbojoties vēl 4 stundas pēc treniņa beigām.*

X-FIT TRAINER formulas autori ir Maximum Human Performance - globālais līderis uztura inovācijās. Tikai X-FIT TRAINER Formula satur šādu precīzu klīniski pārbaudītu devu maisījumu, lai nodrošinātu vislabāko atbalstu augstas intensitātes, jaukta tipa treniņiem un atlētiskajai veiktspējai.

 

KLĪNISKI PARBAUDĪTS - NESATUR AIZLIEGTAS VIELAS*

Nesatur Pasaules Anti-Dopinga Aģentūras (WADA) aizliegtos preparātus.

 

 

X-FIT XTREME FITNESS INTENSITY TRAINING

 

 Ja esot sporta zālē, esat palūkojies sev apkārt, Jūs būsiet pamanījis, ka ir sākusies jauna treniņu metožu ēra.  Miljoniem fitnesa entuziastu ir novērušies no tradicionālajām kultūrisma treniņa programmām  - piemēram "Pirmdiena - treniņiem svaru celšanai no krūtīm" un tā vietā ir pievērsušies jaunai sporta filozofijai - intensīviem, ātriem un efektīviem pilna ķermeņa treniņiem. Rezultāts. Muskuļots un slaids ķermenis īsākā laikā!*

 

Hanteles, augstas intensitātes, jauktā tipa treniņš, šķēršļu josla - lai kāds būtu Jums pieņemamākais treniņa veids, tiem visiem ir līdzīgas enerģijas, spēka un izturības prasības: Trenējieties Regulāri, līdzīgā intensitāte, variējiet ar treniņu veidiem, samaziniet atpūtas laiku starp piegājieniem un spiediet sevi strādāt smagāk. Šādi iespējams trenēties XFIT stilā.

 

Šāda treniņš nodrošina unikālus fiziskus pārbaudījums. Piemēram, augstākas intensitātes mēģinājumi un īsāks starplaiks liek Jūsu ķermenim darboties paaugstināta pienskābes līmeņa, augstāka kortizola līmeņa izdalīšanās apstākļos, kā arī paaugstina kopējo nogurumu. Šādu ķermeņa reakciju nenovēršot, Jums cietīsiet ļoti smagi - Jūs būsiet izdedzis, vienmēr noguris, zaudēsiet muskuļu masu un spēku, kā arī pazemināsies Jūsu veiktspēja vai arī Jūs varat gūt traumu.

 

Tagad Jūs varat maksimāli palielināt savu treniņu rezultātus un pārvarēt jebkurus augstas intensitātes, jaukta tipa treniņu izaicinājumus ar MHP ekskluzīvo X-FIT TRAINER pirms treniņa formulu - piemērotu tieši Jūsu trenēšanās veidam. TRAINER ir vienīgais pirms treniņa uztura bagātinātājs, kas apvieno sevī rūpīgi izvēlētu aktīvo komponentu devas, kurām enerģiju,  veiktspēju un muskuļu atjaunošanos veicinošās īpašības ir tikušas pierādītas klīnisku pētījumu ceļā.*

 

 

PAAUGSTINATA MUSKUĻU IZTURĪBA

 Lai atrisinātu muskuļu noguruma problēmas, kas rodas augstas intensitāti, strauju treniņu laikā, atlētam nepieciešami īpaši uztura bagātinātāji. Treniņi, kuros starp vingrinājumiem netiek ieturēti pietiekoši atpūtas periodi, veicina pienskābes uzkrāšanos muskuļos, kas samazina pāragru muskuļu nogurumu. Ja spējat samazināt pienskābes uzkrāšanos un paātrināt šī metabolisma blakus produkta izvadi no organisma, Jūs varēsiet trenēties ilgāk un smagāk. Šādi tiks veicināts spēka un muskuļu izmēra pieaugums.*

Vairākos pētījumos ir pierādīts, ka palielinot muskuļu karnozīna līmeni, tiek uzlabota organisma spēja izvadīt pienskābi. Stellingwerff et al. (2011) sniegti pierādījumi faktam, ka 3.2-g beta alanīna deva spēj palielināt karnozīna līmeni par 45% un palielināt treniņu efektivitāti daudz ātrāk nekā mazāka deva minētās vielas.*

 

 

Zemāks KORTIZOLA LĪMENIS

 Ārkārtīgi augstas intensitātes treniņi tāpat var izraisīt hormonālas izmaiņas organismā, kas noteikti jānovērš, lai gūtu panākumus ilgtermiņā.  Piemēram, šāda tipa treniņi izraisa pārlieku kortizola - kataboliska slodzes hormona - izdalīšanos. Kortizolam ir sava nozīme ārkārtīgi smagos treniņos, jo tas ar glikoneoģenēzes procesa palīdzību paaugstina cukura līmeni asinīs, kad īstermiņa palielina fizisko kapacitāti. Šis svarīgais mehānisms ir iesaistīts klasiskajā sporta mehānismā, kas ļauj īsā laika periodā atbrīvot lielu enerģijas daudzumu - ķermeņa funkcija, kas bija nepieciešama mūsu senajiem senčiem, lai novērstu dzīvību apdraudošas situācijas.

Šajā punktā problēma ir tā, ka hroniskai un nepārtrauktai kortizola klātbūtnei ir ievērojams kataboliskais efekts, kā rezultātā muskuļu audi sarūk, palielinās tauku uzkrāšanās un tiek apspiest imūnsistēma. Protams, šīs nav sekas, kuras vēlamies gūt savai CrossFit, P90X vai citai lielas slodzes treniņu programmai.

Nesenā pētījumā parādīts, kā jaunais CortiFit savienojums veicina veselīgus kortizola līmeņus.* Auddy et al.  (2008)pētījumā 125 mg liela adaptogēna deva, to uzņemot divreiz dienā (250 mg dienā) palīdzēja uzturēt veselīgus kortizola līmeņus.

 

GŪSTI PAPILDUS ENERĢIJU SAVAM TRENIŅAM

Lai gūtu rezultātus, augstas intensitātes, jauktā tipa treniņiem nepieciešams pietiekoši enerģijas un koncentrācijas. X-FIT TRAINER atrisina gan fiziskos, gan mentālos HICT aspektus, un tā sastāvā ir vielas gan enerģijas līmeņu veicināšanai treniņu laikā, gan arī koncentrācijas uzturēšanas vajadzībām.* CortiFit ir viena no unikālajām, mūsdienu tirgū pieejamajām enerģētiskajām sastāvdaļām. Klīniskos pētījumos pierādīts, ka šis patentētais, adaptogēnais ekstrakts spēj paaugstināt enerģijas līmeņus par 79% (Auddy, et al., 2008).* Tā šajos pašos pētījumos tika atklāts, ka produkta lietošana ir saistīta ar citiem funkcionālajiem uzlabojumiem - ieskaitot uzlabotu miega kvalitāti. Tā spēja veicināt virsnieru dziedzeri ir ārkārtīgi svarīga, tādējādi nodrošinot papildus iedarbību, to izmantojot kopā ar kofeīnu vai citām enerģijas līmeņus veicinošajām dabiskajām vielām.

Neskaitot CortiFit, kofeīns ir viena no visvairāk pētītajām un drošākajām, enerģijas līmeņus paaugstinošajām vielām. Pētījumā par kofeīna ergogēno iedarbību, Graham (2001) norādīja, ka uzņemot to devās līdz 250 mg dienā var veicināt treniņu efektivitāti.* Vielu uzņemot šādā daudzumā, kofeīns uzlabo metabolismu, kā rezultātā tiek sadedzinātas vairāk kalorijas un tiek nodrošināts lielāks enerģijas apjoms fiziskajām aktivitātēm. Nav īsti skaidrs, kā tieši kofeīns to panāk, lai gan tiek lēsts, ka tas varētu būt saistīts ar muskuļu šķiedru uzturēšanu gatavības stāvoklī vai arī ar uztvertās slodzes apjoma samazinājumu.

Kofeīna iedarbības apvienošana ar CortiFit - kā arī ar citām enerģijas līmeņus un koncentrācijas spējas paaugstinošām vielām, piemēram, zaļās tējas ekstraktu, aveņu ketonu un ilex paraguariensis labu ekstraktu liek TRAINER vislabāk darboties augstas intensitātes, jaukta tipa treniņu laikā. Šāda kombinācija ir jauns un ārkārtīgi efektīvi veids  kā palielināt organisma enerģijas līmeņus un koncentrācijas spējas, lai varētu trenēties efektīvāk. Jaunā X-FIT TRAINER pirms treniņa formula ir pirmais uztura bagātinātājs, kas apvieno šis enerģētiskās vielas vienā risinājumā.*

 

SLAKEĻA OKSĪDU UZTUROŠAS VIELAS (SOUV)

Palielinātai slāpekļa oksīda ražošanai muskuļu attīstībai un spēka palielināšanai nav pietiekoši ar to, ka papildus NO tiek vienkārši saražots, bet tā ražošanas līmeni ir nepieciešams uzturēt ilgākā laika periodā. Lai atrisinātu tikko minēto problēmu, MHP zinātnieki produkta sastāvā ir iekļāvuši slāpekļa oksīdu uzturošas vielas (SOUV).

Par laimi pastāv uztura diētas, kas var mazināt vai pilnībā novērst aizkavētās muskuļu sāpes un uzlabot no treniņiem gūtos rezultātos. Klīniskajos pētījumos norādīts, ka izmantojot uztur uztura bagātinātājus ar alpha-hidroksisokaproiskā skābe (HICA)  var ievērojami samazināt aizkavētās muskuļu sāpes, kā arī veicināt pareizu ķermeņa masas pieaugumu. HICA ir dabīgs aminoskābes atvasinājums, kas stimulē muskuļu proteīnu sintēzi (anabolismu) un samazina muskuļu proteīnu sadalīšanās tempu (katabolismu). Pētījumos norādīts, ka HICA spēj samazināt aizkavētās muskuļu sāpes, kā arī tam ir pozitīva ietekme uz kopējo ķermeņa darbību, tas uzlabo muskuļu masu un uzlabo atlētu kopējo fizisko veiktspēju.

Antti A Mero er al., 2010. gada veiktajā pētījumā, kas tika publicēts Starptautiskajā Sporta Uztura Asociācijas žurnālā, tika atklās, ka HICA ievērojami samazināja aizkavētās muskuļu sāpes atlētiem ar smagu treniņu režīmu. Dubultaklajā pētījumā iekļautajiem dalībniekiem tika nozīmēti 1500 mg HICA dienā 4 nedēļas ilgi (ikdienas devu sadalot trīs vienādās 500 mg porcijās), kuru laikā atlēti nodarbojās ar jaukta tipa treniņiem 4 - 6 reizes nedēļā. Perioda noslēgumā, visiem pētījuma subjektiem bija novērojams aizkavēto muskuļu sāpju simptomu samazinājums, tādējādi palīdzot uzturēt vienmērīgu treniņu intensitāti.*

Papildus novērotajam muskuļu sāpju samazinājumam, pētnieki arīdzan atklāja, ka pētījuma dalībniekiem bija novērojams ievērojams muskuļu masas un ķermeņa svara pieaugums, nepieaugot tauku apjomam. Dalībnieku fiziskā veiktspēja viennozīmīgi uzlabojās samazinātu muskuļu sāpju un iegūtās papildus muskuļu masas iespaidā.

 

PALIELINAT SPĒKU, ATTĪSTĪT MUSKUĻU MASU

Kreatīna ir viena no visvairāk pētītākajām, atlētu veiktspēju uzlabojošajām, pārtikas piedevām. Šis savienojums darbojas kā degviela muskuļiem, veicinot muskuļu audu iekšienē notiekošos ATP-PC enerģijas cikla procesus. Jo muskuļiem pieejams lielāks daudzums fosfokreatīna (PC), jo lielāka kļūst muskuļu veiktspējas kapacitāti. 22 zinātnisku pētījumu Rawson un Volek (2003) pārskatā par kreatīna monohidrāta iedarbību uz viena vingrinājuma maksimālu veiktspēju, ceļot svarus no krūtīm, tika noteikts, ka 5 gramu deva nodrošināja spēka pieaugumu par aptuveni 14%.* Līdzīgi rezultāti tika uzrādīti Engelhardt et al. (1998) veiktajā pētījumā, kur tika norādīts, ka šāda deva muskuļu spēka veiktspēju uzlabo pat par 18%, Grams kreatīna nav pietiekoši atlētiem ar augstas intensitātes, jaukta tipa treniņu režīmu. Šādiem atlētiem nepieciešama pirms treniņa uztura bagātinātāja formula, kurā ir 3 vai vairāk grami kreatīna, lai būtu iespējams iegūt kāroto veiktspējas pieaugumu pietiekoši īsā laikā.*

Augstas intensitātes treniņu režīmā atlētam nepieciešams regulāri uzņemt kreatīnu, lai uzturētu PC līmeni vajadzīgajās robežās un nodrošinātu savlaicīgu muskuļu enerģijas atjaunošanos.* Šādi būs iespējams pildīt ilgākus treniņus, kā rezultātā atlēta spēks, izturība un citas fizioloģiskie uzlabojumi būs ātrāki.* Kreatīnu iespējams izmantot, lai vēl vairāk uzlabotu muskuļu spēka pieaugumu.

 

KALORIJU UN TAUKU SADEDZINAŠANA

Neņemot vērā tā enerģētiskās un veiktspēju uzlabojošās īpašības, dabīgais kofeīns arī veicina kaloriju sadedzināšanu. Dulloo et al. (1989) veiktajā pētījumā norādīts, ka 250 mg lielas kofeīna devas uzlabo personas metabolisma tempu par visiem 12%. Šajos pētījumos arīdzan norādīts, ka kofeīna veicinātā kaloriju sadedzināšana var norisināties organismā pat līdz 4 stundām pēc attiecīgās kofeīna devas uzņemšanas. Pētnieki ir izvirzījuši pieņēmumu, ka šāda kofeīna izraisītā metabolisma paaugstinājuma rezultātā, regulāra tā lietošana var palīdzēt ilgtermiņā zaudēt svaru.

 

X-FIT TRAINER KLĪNISKI PARBAUDĪTA PIRMS TRENIŅA PROG\RAMMA

Tikai MHP X-FIT TRAINER pirms treniņa programma ir zinātniski izstrādāta tā, lai sniegtu visu nepieciešamo atlētiem ar augstas intensitātes, jaukta tipa treniņu režīmu. Šī zinātniski pārbaudītā formula Jums palīdzēs palielināt organisma enerģijas līmeņus, aizkavēt pienskābes uzkrāšanos, samazināt kortizola līmeni, palielināt lietotāja spēku un muskuļu masu, kā arī palīdzēt sadedzināt kalorijas.* TRAINER ir klīniski pārbaudīta beta-alanīna, kreatīna, kofeīna un patentētā adaptogēnā CortiFit maisījums.

 

Parastie pirms treniņa uztura bagātinātāji nespēj lietotāju nodrošināt ar visām nepieciešamajām papildus vielām. Labākie rezultāti un maksimāli veiktspējas uzlabojumi ir iespējams X-FIT TRAINER formulu.

 

Labākajiem rezultātiem pēc treniņa lietot X-FIt Power formulu.

Состав X-FiT TRAINER

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli