Atvainojiet, e-pasts īslaicīgi nestrādā, ja rodas kādi jautājumi - rakstiet uz bakernutrition24@gmail.com vai zvaniet 20217881 / 28478342
+371 20 217 881 Atzvaniet man
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

 TORQ Recovery plus - 500g

Torq
  • Bez glutēna
 TORQ Recovery plus - 500g

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

 TORQ Recovery plus - 500g

Torq
Iepakojums:
500 grams
Porcijas iepakojumā:
15
Ražotājs:
Torq
Kategorija:
Atjaunošanās un miegam
24,99€    

Karsts kakao dzēriens, kas tika izstrādāts lietošanai regulāri intensīvu treniņu periodos. Tas ir piemērots lietošanai kopā ar citiem TORQ produktiem. TORQ Recovery Plus+ dzēriens palīdz aizturēt slāpekli organismā, radot anabolisko un antikatabolisko efektu, satur beta-alanīnu pienskābes likvidēšanai un nātrija fosfātu aerobā darba sekmēšanai – ideāla kombinācija augstas intensitātes treniņu periodos, piemēram, gatavojoties sacensībām. Turklāt TORQ Recovery Plus+ satur arī ļoti reti dabīgos produktos pārstāvēto, bet ļoti vērtīgo beta-hidroksi-beta-metilbutirātu, kas kavē muskuļu olbaltumvielu noārdīšanos un sekmē muskuļu augšanu. Savukārt sastāvā esošais kakao ir bagāts ar antioksidantiem, kuri palīdz samazināt asinsspiedienu un sirds slimību risku, stiprinot arī imūnsistēmu. TORQ Recovery Plus+ satur arī virkni minerālu: nātriju, kalciju, kāliju, dzelzi un cinku.

Lietošanas pamācība: 2 kausiņus pulvera sajaukt ar 1/3 krūzes auksta ūdens līdz biezai masai, tad maisot ar karoti pieliet karstu pienu vai ūdeni (nelejiet karstu ūdeni vai pienu uzreiz uz pulvera!). Var lietot arī kā auksto dzērienu, sakratot šeikerī. Ieteicams lietot katru dienu maksimālajam efektam, sadalot diennakts devu divās porcijās. Maksimālais efekts tiek sasniegts pēc 4 nedēļu lietošanas.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli