+371 20 217 881 Atzvaniet man
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

 TORQ Chew Bar

Torq
  • Bez glutēna
  • Akcija
 TORQ Chew Bar

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

 TORQ Chew Bar

Torq
Iepakojums:
39 grams
Porcijas iepakojumā:
1
Ražotājs:
Torq
Kategorija:
Batoniņi, uzkodas un dzērieni
1,20€     2,00€

Auksti presēts (bez cepšanas) našķis tikai no 4 organiskām sastāvdaļām ar dažādā ātrumā šķīstošiem ogļhidrātiem ātrai enerģijas rezervju papildināšanai.

 

Katrs TORQ CHEW batoniņš satur 30 gramus ogļhidrātu, kas ir 1 TORQ vienība. Tā nodrošina tev tik pat lielu ogļhidrātu devu kā TORQ gēls vai 500 ml TORQ enerģijas dzēriena. Šāda pieeja ir iedvesmojusi mūs radīt jauno TORQ Fuelling System – enerģijas uzņemšanas mērīšanas sistēmu, kas ļauj viegli izprast un salīdzināt izturības sportā nepieciešamo enerģijas rezervju lielumus. Pētījumos atklāts, ka optimālais ogļhidrātu uzņemšanas daudzums ir 60-90 g stundā aktivitātes laikā. Tas nozīmē 2-3 TORQ vienības stundā. TORQ Chews var lietot kopā ar TORQ Gels, TORQ Bars, TORQ Energy un TORQ Hypotonic, lai iegūtu nepieciešamās 2-3 TORQ vienības stundā.

 

TORQ Chews košļājamais batoniņš ir līdzīgs īstam kārumam un ir īsts košļājamais izaicinājums, taču ir 100% organisks un satur 30 g ogļhidrātu, kurus organisms uzsūc pakāpeniski, ļaujot tev barot organismu ar ogļhidrātu devām ērtā un vienkāršā veidā. Mēs esam rūpīgi izpētījuši dažādus ogļhidrātu avotus un esam noskaidrojuši, ka glikozes un fruktozes attiecība 2:1 vislabāk baro organismu visā slodzes laikā, kavējot noguruma iestāšanos muskuļos. Turklāt mēs esam izņēmuši visu lieko no šī našķa, lai tīrie ogļhidrāti ātrāk uzsūktos un neradītu gremošanas problēmas.

 

-       Glikozes un fruktozes attiecība 2:1

-       Organisks produkts

-       Ar ļoti zemu tauku saturu

-       Piemērots vegāniem

-       Nesatur glutēnu

-       Nesatur krāsvielas, saldinātājus un konservantus

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli