+371 20 217 881 Atzvaniet man
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

MHP 5D-Tropin

MHP
MHP 5D-Tropin
MHP 5D-Tropin MHP 5D-Tropin

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

MHP 5D-Tropin

MHP
Iepakojums:
315 grams
Porcijas iepakojumā:
30
Ražotājs:
MHP
Kategorija:
Specializētie produkti Atjaunošanās un miegam
Bezmaksas piegāde:
69,99€    

5D-TROPIN ir radījis pilnīgi jaunu veidu, kā sekmēt muskuļu augšanu periodā, ko sauc par “anabolisko miegu”. Dzerot 5D-TROPIN pirms miega, tas aktivizē spēcīgus anaboliskos procesus kā neviens cits uztura bagātinātājs, efektīvi stimulējot četrus spēcīgākos muskuļu augšanas aktivatorus organismā – augšanas hormonu, IGF-1, testosteronu un mTOR, lai ieslēgtu anabolisko miegu. Šie anaboliskie procesi liek muskuļiem augt ātrāk, aktivizējot mTOR procesu muskuļu audos, kā arī sekmē anabolisko hormonu un augšanas faktoru ražošanu, ieskaitot augšanas hormonu, IGF-1 un testosteronu.

 

Piektā šķautne šajā revolucionārajā formulā ir dziļš anaboliskais miegs. Pētījumos ir pierādīts, ka nakts ir optimāls laiks ķermeņa atjaunošanās procesiem un muskuļu augšanai. It īpaši ātrā miega fāzē (REM) mūsu ķermenis kļūst īpaši uzņēmīgs pret uzturvielām un augšanas faktoriem, un tas nozīmē, ka šis periods ir visatbilstošākais anabolisko uzturvielu uzņemšanai no 5D-TROPIN. Lai turpinātu šo spēcīgo augšanas faktoru izdalīšanos, 5D-TROPIN satur vielu maisījumu, kura efektivitāte dziļā anaboliskā REM fāzes miega sekmēšanā ir klīniski pierādīta, turklāt uzlabojas miega kvalitāte un augšanas procesu aktivizācija. Šis piecu virzienu muskuļu augšanas aktivizācijas mehānisms rada labvēlīgu vidi muskuļu augšanai un attīstībai.

 

5D-TROPIN ir revolucionāra formula, kas ir izstrādāta, lai veicinātu anabolisko miegu un sekmētu muskuļu augšanu. 5D-TROPIN formulā tiek izmantotas klīniski testētas anaboliskās vielas, lai aktivizētu četrus spēcīgākos muskuļu augšanas aktivatorus organismā – augšanas hormonu, IGF-1, testosteronu un mTOR. Dzerot 5D-TROPIN pirms miega, tas aktivizē spēcīgus anaboliskos procesus kā neviens cits uztura bagātinātājs. Šie anaboliskie procesi liek muskuļiem augt ātrāk, aktivizējot mTOR procesu muskuļu audos, kā arī sekmē anabolisko hormonu un augšanas faktoru ražošanu, ieskaitot augšanas hormonu, IGF-1 un testosteronu, lai paildzinātu muskuļu augšanu un organisma atjaunošanos. Šis piecu virzienu muskuļu augšanas aktivizācijas mehānisms rada labvēlīgu vidi muskuļu augšanai un attīstībai.

 

5D-TROPIN jālieto 30-60 minūtes pirms miega. Sajaukt vienu kausiņu 5D-TROPIN ar 250 ml auksta ūdens un izdzert.

 

 


 

5D-TROPIN jālieto 30-60 minūtes pirms miega. Sajaukt vienu kausiņu 5D-TROPIN ar 250 ml auksta ūdens un izdzert.

Rakstīt atsauksmi

Līdzīgi produkti

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli