+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Dedicated Nutrition Epic

Dedicated Nutrition

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Dedicated Nutrition Epic

Dedicated Nutrition
Ražotāji
Dedicated Nutrition
Kategorija:
Pirmstreniņa
38,99€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Jauns un vēl stiprāks EPIC – tas ir produkts “viss-vienā”: šūnu apjoma palielināšanās, muskuļu veidošana, slāpekļa līmeņa palielināšana, rezultāta uzlabošana. Šim produktam nav līdzvērtīgu visā pasaulē! EPIC vislielākās klīniski efektīvās kreatīna, beta-alanīna, agmatīna un citu sastāvdaļu devas maksimālam efektam un rezultāta uzlabojumam.

 

Neviens cits produkts tirgū nesatur tik daudz aktīvo vielu kā EPIC. Tam ir fantastiskas spējas ieslēgt muskuļu augšanu un šūnu palielināšanos. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka EPIC nesatur cukuru un kalorijas, un nekādu “patentētu formulu” vai tamlīdzīgu blēņu! Tikai pārbaudītas sastāvdaļas, kuras iedarbojas ātri un to efekts ir ilgstošs.

 

EPIC nesatur nekādus stimulantus un to var lietot katru dienu. Dažas sastāvdaļas EPIC sastāvā pilnībā atklāj savu potenciālu tikai pēc vairākām lietošanas nedēļām, tādēļ ir ieteicams lietot EPIC ilgāku laika periodu, lai iegūtu pilnīgāku efektu. Ja pasaulē ir tāds produkts, kas ideāli der muskuļu audzēšanai tad, ņem to, kas ir EPIC!

 

Lietošana:

Sajaukt 1 kausiņu ar 250 ml aukstā ūdens un izdzert 15 minūtes pirms brokastīm. Sajaukt otru kausiņu ar 250 ml aukstā ūdens un izdzert 30 minūtes pirms vakariņām.

 

Treniņu dienās: sajaukt 1-2 kausiņus ar 250 ml aukstā ūdens un izdzert 15 minūtes pirms treniņa vai 1-2 kausiņus tāpat sajaukt ar ūdeni un izdzert pēc treniņa.

 

Lietojiet 2 porcijas dienā optimālam rezultātam.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

options

Aktuāli