+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Dedicated Nutrition Edge

Dedicated Nutrition

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Dedicated Nutrition Edge

Dedicated Nutrition
Ražotāji
Dedicated Nutrition
Kategorija:
Specializētie produkti Atjaunošanās un miegam
49,99€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

THE EDGE ir un paliek nepārspēts produkts atjaunošanai, rezultāta uzlabošanai un izturības līmeņa celšanai. Tas ir izstrādāts speciāli elites līmeņa sportistiem, kuriem ir vajadzīga 110% atdeve katrā treniņā un sacensībās. Mēs visi zinām, ka atjaunošanās nosaka mūsu nākamo rezultātu, tāpēc jo labāk tu atjauno organismu, jo vairāk muskuļu tev izdosies uzaudzēt visīsākā laikā.

 

Ja tavs rezultāts ir tavas dzīves jēga, tad atjaunošanās ir tava panākumu atslēga. To zina un saprot katrs elites līmeņa sportists. Ar pienācīgu atjaunošanos var palielināt treniņu intensitāti un ilgumu, kas vēl vairāk tuvinās tevi labākajam rezultātam. Diemžēl nepietiekoša atjaunošanās bieži ir tas faktors, kas neļauj sportistam sasniegt daudzus mērķus. Samazināt intensitāti un treniņu biežumu – nav risinājums. Pareizais risinājums ir pareiza atjaunošanās!

 

THE EDGE satur olbaltumvielu (Pepto-Pro®) un ogļhidrātu (ClusterDextrin®) maisījumu ar visaugstāko uzsūkšanās koeficientu pasaulē, kas ir papildināts ar dažādām revolucionārām sastāvdaļām tūlītējam rezultāta uzlabojumam. Parastiem ogļhidrātiem un olbaltumvielām ir jāmēro ceļš cauri visai gremošanas sistēmai, kas bieži vien rada gremošanas problēmas un kaitē tavu treniņu rezultātiem un atjaunošanās procesam. THE EDGE ir speciāli izstrādāts lietošanai treniņa laikā. Šī formula ir tik efektīva, ka ieslēdz tavu enerģiju dažu minūšu laikā pēc pirmā malka. Tie laiki, kad tu juti sāpes ķermenī, ir pagātnē. Un pagātnē ir tie laiki, kad tu nevarēji parādīt savu labāko rezultātu katrā piegājienā. Tagad tavs rezultāts un tava muskuļu masa uzlabosies ar katru reizi.

 

Lietošana:

Sajaukt vienu devu ar 300-600 ml ūdens un dzert treniņa laikā.

 

Intensīva treniņa un/vai sacensību laikā sportists var lietot līdz pat divām devām.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli