Atvainojiet, e-pasts īslaicīgi nestrādā, ja rodas kādi jautājumi - rakstiet uz bakernutrition24@gmail.com vai zvaniet 20217881 / 28478342
+371 20 217 881 Atzvaniet man
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN BCAA Pro Reloaded 180 tabl

SAN
  • Akcija
SAN BCAA Pro Reloaded 180 tabl
SAN BCAA Pro Reloaded 180 tabl SAN BCAA Pro Reloaded 180 tabl

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN BCAA Pro Reloaded 180 tabl

SAN
Iepakojums:
180 tabletes
Porcijas iepakojumā:
180
Ražotājs:
SAN
Kategorija:
Aminoskābes
41,99€     49,99€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

BCAA PRO RELOADED TABLETS:

 

-       Parocīgas ūdenī šķīstošas tabletes ātrai organisma atjaunošanai*

-       1050 miligramu BCAA (sazaroto aminoskābju) katrā tabletē

-       L-leicīns olbaltumvielu sintēzes aktivizēšanai

-       Vislielākā BCAA deva vienā tabletē no visiem tirgū pieejamajiem produktiem*

-       Optimālai muskuļu atjaunošanai ir jānotiek precīzi laikā.

 

Katram, kurš trenējas ar ārkārtēju intensitāti, prātā jau ir skaidrs mērķu saraksts: attīstīt spēku, izturību un muskuļu apjomus. Un viņi noteikti grib to visu pēc iespējas ātrāk. Tas ir iespējams, ja muskuļi saņem atbilstošu atjaunošanos.

 

Muskuļaudu atjaunošana prasa pienācīgu uzturu ar konkrētiem audus veidojošiem elementiem optimālai aminoskābju sabalansēšanai. Šo muskuļus saglabājošo uzturvielu uzņemšana nekavējoties pirms un pēc treniņa ir kritiski svarīga, lai saglabātu muskuļu masu un atjaunotu tos.

 

EFEKTIVITĀTI PIERĀDĪJUŠĀS SASTĀVDAĻAS VEICINA MUSKUĻU AUGŠANU

 

Ir labi zināms, ka L-leicīns, kas ir galvenā BCAA Pro Reloaded sastāvdaļa, ir pierādījis savu vislabāko anabolisko aktivitāti no visām neaizvietojamajām aminoskābēm – tas kontrolē olbaltumvielu sintēzes aktivizēšanās procesus organismā, kas nozīmē muskuļu augšanu. BCAA Pro Reloaded tabletes nodrošina vislielāko BCAA koncentrāciju devā nekā jebkurš cits produkts tirgū. 1050 miligrami vienā devā, kurā L-leicīna, L-izoleicīna un L-valīna attiecība ir labākā no tirgū pieejamajām: 4:1:1.

 

SAN ir izstrādājis izcili šķīstošu sazaroto aminoskābju formulu (iBCAA Solv™), lai nodrošinātu, ka jūs uzņemat vislielāko svarīgāko aminoskābju devu ātri un ērti, kas arī maksimāli ātri uzsūcas. Tas garantē visātrāko muskuļu atjaunošanos.

 

BCAА Pro Reloaded satur arī 1mg B6 vitamīna (piridoksīna hidrohlorīda formā) katrā devā, kas ir galvenais elements aminoskābju vielmaiņā. Vitamīnam B6 ir svarīga loma aminoskābju transportēšanā uz muskuļu šūnām.

 

Ja jūs meklējat labāko un visērtāk lietojamo ieroci muskuļu aizsargāšanai un palielināšanai, tad BCAА Pro Reloaded ir tieši tas, kas jums ir vajadzīgs, lai saņemtu maksimālo BCAA devu bioloģiski vislabāk pieejamajā formā un ērti lietojamajā tabletē.

 

 

 

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli