+371 20 217 881 Atzvaniet man
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Pharma First MUSCLE BOOSTER

Pharma First
  • Akcija
Pharma First MUSCLE BOOSTER

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Pharma First MUSCLE BOOSTER

Pharma First
Iepakojums:
1300 g
Porcijas iepakojumā:
13
Ražotājs:
Pharma First
Kategorija:
Geineri
17,50€     22,50€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

PF MUSCLE BOOSTER (MUSKUĻU AUGŠANAS PASTIPRINĀTĀJS)

GEINERIS MUSKUĻIEM AR AUGSTU PROTEĪNA SATURU

Muskuļu augšanas pastiprinātājs – zinātniski apstiprināta kvalitatīvas muskuļu masas un spēka pieaudzēšanas prakse! Mūsu produkts radīts, izmantojot augstas kvalitātes proteīnu pareizā daudzumā  ar  nelielu devu enerģētisko ogļhidrātu, kas nodrošina enerģijas rezerves, lai paaugstinātu muskuļu atdevi  un masas pieaugumu. Mūsu izstrādātā trīs ogļhidrātu avotu kombinācija kopā ar nepieciešamajām aminoskābēm garantē vēlamo rezultātu!

Muskuļu masas pieaudzēšanas pastiprinātājs satur kreatīnu ikdienas lietošanai, turklāt  tas ir papildināts ar leicīnu - labākam efektam! Pateicoties dažādu  sazaroto ķēžu aminoskābju, piemēram, taurīna, glicīna un glutamīna iekļaušanai sastāvā, muskuļu masas pastiprinātājs atšķiras ar plašu aktīvo sastāvdaļu 

dažādību. Lai atvieglotu sagremošanu, tā sastāvā ir ietverts gremošanas fermentu - bromelaīna un papaīna maisījums. Muskuļu masas pieaudzēšanas pastiprinātāja sastāvā  ir zems tauku un ogļhidrātu daudzums - 60 g uz devu. Proteīns veicina normālu muskuļu stāvokli un augšanu, kā arī  normālu kaulu stāvokļa uzturēšanu.

Nesatur aspartāmu (E951)!

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli