Atvainojiet, e-pasts īslaicīgi nestrādā, ja rodas kādi jautājumi - rakstiet uz bakernutrition24@gmail.com vai zvaniet 20217881 / 28478342
+371 20 217 881 Atzvaniet man
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

MHP A-BOMB

MHP
MHP A-BOMB
MHP A-BOMB MHP A-BOMB

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

MHP A-BOMB

MHP
Iepakojums:
224 tabletes
Porcijas iepakojumā:
56
Ražotājs:
MHP
Kategorija:
Anaboliskie aktivatori
Bezmaksas piegāde:
65,00€    
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

A-BOMB – pasaulē pirmais preparāts, kas iniciē spēcīgu muskuļu augšanu, izmantojot multikompleksos anaboliskos gēnu aktivatorus. A-BOMB sastāvā esošas satāvdaļas darbojas DNS līmenī, taču ne hormonālās pārveidošanas un muskuļu augšanas regulētāju mTOR, PKB, p70s6k, 4E-BP1, FOXO и MAFbx manipulācijas ceļā. A-BOMB maksimizē muskuļu augšanu divos veidos: pirmkārt, A-BOMB izmanto specifiskas aminoskābes un nutrientus, lai stimulētu augšanu tur, kur parasti darbojas hormoni (nutrient-atkarīgs iedarbības veids). Otrkārt, A-BOMB apveltīts ar unikālu spēju pastiprināt insulīnu, tajā pašā laikā nepaceļot cukura līmeni asinīs (insulīnatkarīgais darbības veids). Vienlaicīgi ar to DNS līmenī “ieslēdzas” tā saucamais muskuļu augšanas process. Bez tam A-BOMB savā sastāvā satur tā saucamos DNS remodulējošos agentus, kuri novāc bojātās šūnas un sekmē atjaunošanos DNS līmenī – tas ļauj organismam labāk atsaukties uz galeveno muskuļu augšanas regulatoru darbību.

 
Insulīna izdalīšanās pastiprināšana veido ideālu insulīntropo anabolisko vidi, palielina proteīna sintēzi turpmākai muskuļu augšanas stimulācijai. A-BOMB arī izsauc muskuļu hipertrofiju, izmantojot ļoti spēcīgu anabolisko mehānismu, saucamo par iekššūnu osmolāzi (IO), kas rada anabolisku reakciju muskuļu šūnas iekšienē.
 

Lai kļūtu liels, ar lielu muskuļu masu, Jums ir nepieciešams atrasties anaboliskā/antikataboliskā stāvoklī pēc iespējas ilgāk. MHP komanda ir izstrādājusi tehnoloģiju, kas ļauj preparātam darboties 12 stundu garumā (12 Hour Metered Dose Technology), kas tiek izmantota A-BOMB, un tas nozīmē, ka Jūs paliekat nepārtrauktā muskuļu augšanas stāvoklī visu dienu, katru dienu!!!

 

1 porcija ( 4 tabletes) satur:
 
 
IDD%
Enerģ.vērtība
0 kcal
 
Tauki
0g
0%
    piesātināti tauki
0g
0%
    holesterīns
0g
0%
Ogļhidrāti
4g
<2%
    cukurs
0g
0%
Olbaltumvielas
0g
0%
Sastāvs
A vitamīns ( 100% β-karotīns)
1665 SM
34%
Anaboliskie multikompleksie gēnu aktivatori :
4504 mg
L-Leucine Ketoisocaproic Acid
 
L-Isoleucine Ketoisocaproic Acid
L-Valine Ketoisocaproic Acid
HMB (beta-hidroksi-beta-metilbutirāts)
GKG (glutamīna alfa-ketoglutarāts)
L-Alanīns
N-(Aminoiminometnyl)-N-Methyl-Glycine
L-Fenilalanīns
DNA Remodeling Agents:
75 mg
RNA (ribonukleīnskābe)
 
  
 
Uncaria tomentosa
β,β,-karotīns (9Cl)
† Ieteicamā diennakts deva (IDD) nav noteikta
Citas satāvdaļas
Mikrokristāliska celuloze, guarsveķi, polivinilpirolidons, hidroksipropilceluloze, augu stearīns, dikalcija fosfāts, stearīnskābe, magnija stearāts, silīcija dioksīds un apvalks.

 

Lietošanas norādījumi

 
4 tabletes no rīta un 4 tabletes vakarā.
 

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli